Ödeme, Teslimat ve İade

Banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, belirtilen hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme veya taksit sisteminden yararlanabilirsiniz.

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Satın almış olduğunuz ürünler ödemeniz onaylandıktan sonra sipariş formunda belirtmiş olduğunuz adresinize gönderilir.

İade İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilmeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünlerin anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi (Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: MH Aksesuar ve Müşteri Numarası:##) haricinde başka bir kargo şirketi ile gönderimlerinde kargo masrafı size ait olacaktır.

Tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır. İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi sağlanacaktır.

Tüm iade ve değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

Sipariş ayıplı, defolu, yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçmektedir. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/ defolu/ yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir:

Faturanız ile birlikte, faturanız üzerinde bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: MH Aksesuar ve Müşteri Numarası: ## bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

Siparişimin kargo paketinin dışı deforme olmuş ve ürün veya ürünler zarar görmüş ne yapmalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Hasar tespit tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü fatura üzerinde yer alan adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

TÜM İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.